Technolog plastikářské výroby
(pracovník oddělení vývoje)

Hledáte práci ve stabilní silné společnosti?
Připojte se mezi naše spokojené zaměstnance.

NÁPLŇ
PRÁCE

  • Zodpovědnost za technologii granulace
  • Úpravy technologických parametrů, optimalizace technologických procesů
  • Vytváření odborné dokumentace a technologických postupů
  • komunikace s dodavateli technologií a periferií
  • SŠ/VŠ technického směru (plastikářský obor výhodou)
  • Vhodné i pro absolventy, praxe na obdobné pozici vítána
  • Komunikativní znalost AJ; znalost dalšího jazyka výhodou
  • Aktivní práce na PC/ MS Office
  • Kreativita při řešení úkolů, ochota učit se nové věci
  • Samostatnost, flexibilita, týmová práce
  • ŘP sk. B

POŽADUJEME

NABÍZÍME

  • práci ve stabilní a prosperující společnosti, jsme na trhu přes 30 let
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování min. 65%
  • Flexi Karta v hodnotě 6 000 Kč
  • odměny za pracovní výročí
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněný mobilní tarif (i pro rodinné příslušníky)
  • čisté pracovní prostředí
  • odměny dle výsledků firmy
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

Odpovědní formůlář

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s ochranou osobních dat společnosti D PLAST a.s. Další informace

    Personální oddělení

    Telefonní číslo: 577 610 151
    Mobilní číslo: 724 090 509

    e-mail: job@dplast.cz