PRACOVNÍK/CE – ​VYTLAČOVACÍ/GRANULAČNÍ LINKY
(pracoviště: L​užkovice)

Hledáte práci ve stabilní silné společnosti?
Připojte se mezi naše spokojené zaměstnance.

NÁPLŇ
PRÁCE

  • Odborná práce s nastavením vytlačovací linky
  • Dohlížení na kvalitu výstupního výrobku
  • Zodpovědnost za výrobek
  • Práce v nepřetržitém provozu (12h): 2 dny ranní, 2 dny noční, 4 dny volna)

POŽADUJEME

  • Předchozí zkušenosti jsou výhodou, ne podmínkou
  • Pracovitost
  • Zodpovědnost

NABÍZÍME

  • Práci ve stabilní společnosti, jsme na trhu přes 30 let
  • 5 týdnů dovolené
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Příspěvky na stravování min. 65%
  • Flexi Karta  v hodnotě 6 000 Kč
  • Odměny za pracovní výročí
  • Penzijní připojištění
  • Zvýhodněný mobilní tarif (i pro rodinné příslušníky)
  • Čisté pracovní prostředí
  • Odměny dle výsledků firmy
  • Po zapracování až 35 000 Kč

Odpovědní formulář

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s ochranou osobních dat společnosti D PLAST a.s. Další informace

    Personální oddělení

    Telefonní číslo: 577 610 151
    Mobilní číslo: 724 090 509

    e-mail: job@dplast.cz